McDonald’s нещодавно відкрив новий ресторан на республіканській трасі трасі Київ-Чоп

Нещодавно відкрився черновий новий ресторан від McDonald’s, що розташувався на 20-му кілометрі дороги з Києва на Чоп в с. Стоянка, що в Бучанському районі.

Як повідомила прес-служба самого McDonald’s, цей ресторан має стати особливо зручним для подорожуючих автомобілістів, які будуть прямувати головним автошляхом з Києва на Закарпаття, що з’єднав західні та центральні регіони України.

McDonald’s втілив стратегію “перебування поруч з клієнтом” та продовжує поступово відкривати сучасні ресторани що знаходяться на важливих автострадах. Так, цей новий McDonald’s розташували у комплексі з красивою автозаправкою та супермаркетами, де усі клієнти зможуть отримати в одному місці одразу декілька послуг.

Слід також відмітити, що це вже другий ресторан націй автодорозі, адже раніше, ще в листопаді 2023 року саме на ній було відкрито McDonald’s, але у Житомирській області. Новий McDonald’s з загальною площею 430 м² в змозі обслуговувати 102 гостей, які в комфортних умовах зможуть куштувати свої улюблені страви у приміщенні а також на терасі, яка розрахована на 132 місця.

Ресторан має світлий та приємний дизайн а також самі сучасні технології. Так, для швидкого замовлення страв тут встановили термінали самообслуговування, що мають 10 цифрових площин, а на МакДрайві стоять модернізовані зручні цифрові дисплеї. Зазвичай як ресторан, так і МакДрайв працюють з 09 до 21 години, при цьому дотримуються розширених правил безпеки, які були впроваджені компанією.

Як і інші ресторани нашої країни, у моменти повітряної тривоги весь заклад одразу ж зачиняється, щоб його працівники та відвідувачі змогли оперативно перейти у відповідне укриття, і подальша робота буде відновлена приблизно за 40-60 хв після закінчення режиму тривоги. Ресторан у с Стоянка став уже ювілейним, 100-м закладом, що наразі працюють на території Україні, і натепер забезпечує понад 75 робочих місць.